24 Ağustos 2013 Cumartesi

Bak Sen Şu İşe
Yeniden çekilecek Batman serisinde Batman karakteri Ben Affleck olmuş.
Bak sen şu işe.
Ben Affleck'den Batman mi olur ya.Oysa ki seçimler devam ediyordu ve yeni Batman'in Teen Wolf dizisinden tanıdığımız Tyler Hoechlin olacağı konusunda çok ümitvardım.Bu haberden sonra daha da Batman izlemem ben.
O kaa işte..

Not : Bu arada son kitap çekilişimi kazanan arkadaşların kitapları ellerine ulaşmış. Arkadya Yayınları'ndan kitapların yol açıktığına dair mail gelmişti ancak kitapların sahiplerine hemen ertesi gün ulaşacağını tahmin etmemiştim. Hızlı iletişimi ve ilgisi için Arkadya Yayınları'ndan Yasemin Hanım'a çok teşekkür ederim.

9 yorum:

asabi bakire dedi ki...

Ben Affleck sevsem de bence de olmaz :) Arkadya Yayınları 'na her konuda bayılıyorum :) Keyifle okusun şanslılar :) Sevgiler

drwilldone dedi ki...

@ Asabi Bakire : Ne vardı sanki Christian Bale Batman'i oynamaya devam etseydi :)

su kaya dedi ki...

Ne Ben Afflec'i ne de Batman'i hiç mi hiç sevmem :) Ben The Matrix'çiyim :)ama onunda devamı yok :)Kazananları da tebrik ederim..

drwilldone dedi ki...

@ Su Kaya : Eski Batman serilerini ben de sevmiyordum ama son seriyi Christopher Nolan yönetti, onun yönettiği bir film hiç kötü olur mu :)

white glaze dedi ki...

Merhabalar;
Blogunuzu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım.
486. takipçiniz benim.
Bu arada çok hoş bir çekilişim var, muhakkak beklerim :)
Sevgiler
http://http://whiteglaze.blogspot.com/2013/08/beyaz-srn-buyuk-cekilisi.html

su kaya dedi ki...

batman'le ilgilenmediğim için yönetmenin christopher nolan olduğunu bilmiyordum :/ yönetmenin inception'nunu kaç kere izlediğimi bilmem.yeniden seyredip bloga da inception'la ilgili yazı yazmaya niyetim vardı zaten.o zaman kendime görev veriyorum batman serisi izlenecek :) yönetmen daha iyi takip edilecek :))

drwilldone dedi ki...

@ White Glaze: Hoşgeldin bloguma :)

@ Su Kaya : İnception'ın kurgusu harika gerçekten, Prestij filmini izledin mi peki?

su kaya dedi ki...

o filmi geçen sene depresyonlu kafayla izlemeye başlayıp yarım bırakmıştım :) bu yaz artık geçen sene ki yarımlarımı tamamlıyorum :) yani izleme listemde :)

drwilldone dedi ki...

@ Su Kaya : Ben 6 kere izledim, her izleyişinde daha farklı ayrıntılara dikkat ediyorsun, çok çok güzel bir film, hatta benim hayatımda izlediğim en güzel film olabilir :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...