8 Kasım 2013 Cuma

Dönüş..
   Herkese Merhaba,

 • Uzun zamandır yazamadığımın farkındayım ancak beni mazur görün, burayı unutmuş değilim, sadece işlerimin yoğunluğun hiç bir şeye fırsatım olmuyor.
 • Yeni bir şehir ve yeni bir iş insanı gerçekten fazlasıyla meşgul ediyormuş, bunu yaşayarak öğrenmiş bulunuyorum :)
 • Geçenlerde işten güçten fırsat bulup memleketime gittim, döndüm ancak eşyalarımı valizden çıkaramadım hala, bir haftadan fazla oldu nerdeyse, inşallah bir ara fırsat bulup kışlıklarımı yerleştirmeye  ve evi biraz toparlamaya vakit bulucam.
 • Bu ara sınav telaşesiyle geçti günlerim, neyse ki sonunda o da bitti beklediğimden iyi bir şekilde, bu yaşta hala sınav derdiyle uğraşıyorum evet ve ömür boyu bu dertle uğraşıcam gibi görünüyor :) ama şikayetçi değilim kesinlikle.
 • Bloga yazmadığım için yeni yazı bekleyen ve mail atan yorum yazan herkese çok teşekkür ederim, çoğuna cevap veremediğim için çok üzgünüm ama okunuyor olduğumu bilmek ve yeni yazı yazmamı istiyor olmanız benim için çok çok güzel bir duygu, bunu tarif edemem, bu telaşlı zamanlarımda yüzümü gülümsetiyorsunuz :)
 • Takip ettiğim blogları okumaya da fırsatım olmadı haliyle, o yüzden kim neler yazmış, neler yapmış merak ediyorum, kapatmam gereken bir buçuk aylık bir ara var, uygun bir zamanda herkesin blogunu talan edip geriye dönük okuyamadağım bütün yazıları okurum umarım.
 • Bana gelince; yeni şeyler öğreniyorum sürekli, şu 2-3 ayda bilmediğim ne çok şey varmış onu öğrendim, yeni şeyler yeni uygulamalar öğrenmek (işimle ilgili) çok hoş bir duygu. Uzun zamandır kendimi tekrarlamaktan başka bir şey yapmıyormuşum demekki, kendime yeni bir şeyler katma çabası içindeyim o yüzden de oldukça heyecanlıyım.
 • Yaşadığım şehre artık alıştım, tek başıma meydana inebiliyorum yani :)) İnsanlarını seviyorum, sürekli yağmur yağmasını seviyorum, çantamda sürekli şemsiye taşımam gerektiği hissiyatını seviyorum :)
 • Kitap okuma olayını çok aksattım bu aralar, şu sıra sadece bilimsel makale okuyabiliyorum ki ona da çok vakit ayırabildiğimi sanmıyorum ama kitap alışverişinden geri kalmıyorum yine de. En son 'Büyücüler' adlı Lev Grossman'ın kitabını aldım bir fantastik roman aşığı olarak. Daha başlarındayım kitabın, o yüzden henüz kitap hakkında bir fikrim yok, tabii ki bir Harry Potter olamaz ama umarım eğlenceli çıkar.
 • Aslında niyetim bu sene ilk kez Tüyap'a gitmekti ama nöbetlerden fırsatım olmadı. Facebook'da Tüyap'a gidenleri görüp kesinlikle çok imrendim, ben de orada olmalıydım dedim içimden, kimler neler aldı, kimlere kitap imzalattınız, bari onları söyleyin de tamamiyle cahil kalmayayım bu olaya.
 • Bir de bu ara hangi kitaplar çıktı onları söyleyin, sanıırm Luxen serisinin yeni kitabı Köken çıktı, ya da çıkmadı mı onu bile bilmiyorum, sanki çıkmış emin değilim yine de, çıktıysa söyleyin koşup alıcam lütfennn :)
 • En son yazımda mektuplardan konuşuyorduk, hani mektuplarınız göremiyorum, yazın bana arkadaşlar, ileride çok güzel hatıralarımız olur, torunlarınıza falan gösterirsiniz belki :)
 • Bu arada Trabzon ve civarında yaşayan kimler var, belki bir buluşma ayarlarız, ister buraya yorumda bulunun isterseniz mail atın bir şeyler ayarlayalım, güzel olur bence.
 • son bir şey, kimler günlük tutuyor hala? Ben ortaokul döneminde yazıyordum sonradan bıraktım ve çok pimanım, bloga yazma işine başlayınca günlük tutmaya da başladım, benim için blog pek çok güzel şeye vesile oldu bu da bunlardan bir tanesi işte. En son 10 ağustosta günlüğüme tarih atmışım malesef, oysa ki yazacak o kadar çoooook şey var ki, yarın nöbetim olmasa sabaha kadar günlüğüme bir şeyler yazmak isterdim ama uyumam gerek, hasta bakmak dikkat gerektiren bir şey çünkü, kimseye zarar vermem inşallah ömür boyunca, o yüzden şimdi ben kaçıyorum, siz bu yazıyı sabah okursunuz artık.
 • Eğer birbuçuk aydır yazmayan beni hala takip ediyorsanız ses verin, yorum yazın, buraları unutmamak için yeni yazılar yazabilmem için bana moral olsun, kendinize ii bakın, şimdilik hoşçakalın :))

4 yorum:

Ahu Kader dedi ki...

Deli gibi mail bekledim senden. Adresi de aldim sonunda. Yarin ilk isim sana mektup yazmak. Bir sürü soru sormussun mailde, hepsi mektup ile gelecek. Öptüm canim.

Gülşah'la Hayata Dair dedi ki...

Selam, hoşgeldinnnnnn :)
Yeni işin ve yeni görev yerin hayırlı olsun Vildan.
Hala günlük tutanlardanım ama haklısın blog hayatıma girince daha az yazar oldum bende...
İyi dilenmeler, iyi pzarlar şimdiden :)

Mon Abeille dedi ki...

Vildancım canım, yavaş yavaş dönüyor olmana çok sevindim. Ben de fırsat buldukça soluğu bilgisayar başında alıp arayı kapatmaya uğraşıyorum.
Özledim seni benim güzel arkadaşım:)

Sevgilerle :)

drwilldone dedi ki...

@ Ahukader : Kuzu mailin geç cevapladığım için kusura bakma, dediğim gibi çok fırsatım olmamıştı ama bundan sonra telafi edicem inşallah, heyecanla mektubunu bekliyorum :)

@Gülşah'la Hayata Dair : Hoşbulduukk :) çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, günlüğümü boşlamak istemiyorum ben ama, çok üzücü bir şey, gerçi burası da bir nevi günlük gibi bizim için ama günlük apayrı bence, umarım 60 yaşımda hala günlük yazıyor olurum :))

@ Mon Abeille : Canım benim napıyorsun ya, facebook dan takip edebiliyorum biraz seni, yoksa iyice uzak kalıcam walla, ben de çok özledim, yakın zamanda yine görüşebiliriz inşallah :)

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...