27 Nisan 2012 Cuma

bir doktor iş sonrası ne yapar

Evet bakalım iş çıkışı neler yapmışım.
Bgn diyete tekrar başladım. O yüzden sabah bu gördüğünüz karnitin tabletten aldım. Henüz ilk kez kullanıyorum o yüzden şimdilik sadece bu fotoyla idare edin. Sonrasında detaylı bi post gelecek...


Mesaim 4te bitti ve bizim çarşıda yapacak çok işimiz wardı. Hemen iş arkadaşımla kendimizi çarşıya attık. Önce malum taksit ödemeleri faturalar falan gbi şeyler halledildi.

Sonta teknosaya uğranıp serwise gönderilip bakımı yapılmış bilgisayarımız alındı. Teknosaya girmişken boş çıkmak olmaz tabiki. Bu aralar pc aşırı ısınıyordu bende ne zamandır laptop soğutucu almayı planlıyordum. Hazır gelmişken alayım dedim


Şu anda bu soğutucuyu kullanıyorum ama daha yeni o yüzden tam olarak bi değerlendirme yapmak istemiyorum. İlerleyen dönemde bununla ilgili bi post yapmak war aklımda. Bakalım nasip..

Kasada ödemeyi yaparken Sinbo'nun bu küçük kıyafetlerdeki tüyleri temizleyen ürününü de çantama attım hemen. Bununla ilgili yazı için sizi şöyle alalım16 GB lık bu usb yi de nasıl olduysa çantama atıwermişim :))Weeeee bu ciciler benim olduuuuuuuu..... :)))))))
Çok güzeller dimi. Dolgu topuk olmalarını ayrıca sewdim. Hem günlük hemde iş yerinde rahatça giyebilirim


Lens solusyonum bittiği için eczaneye uğradık. Bu kutu bna yaklaşık bi yarım yıl yetiyor ( seyahatlerde kullandığım küçük boy lens solusyonlarım hariç) birde polarisin bu topuk koruyucularını aldım çünkü her yeni aldığım ayakkabı bol bile gelse ayaklarımı vuruyor malesef.


Bu kadar alışwerişten sonra günün yorgunluğunu buzz gbi bi limonatayla attık.ohhhh..Son olarak akşam yemeğimiz. Çok iştah açıcı görünüyor değilmi. Ama bitirmekte bile zorlandık. Sonrasında tatlı olarakta bi porsiyon kazandibi söyledik ama onu görünce kendimi kaybettim o yüzden çekmeyi unutmuşum ;(
Sonrasında kendimizi ewlerimize attık. O kadar yorulmuşumki. Gün içinde sürekli ayakta durmak, ordan oraya koşturmak çok yoruyor insanı. Bir de sürekli şikayet dinlemek!!! Acil doktoru olarak insanların her zaman en kötü en sancılı en mutsuz hallerine tanık oluyorum. Bir de son günlerde artan doktora şiddet olayları ve bıçaklanıp vefat eden doktor arkadaşımız.. Çok uzun zamandır böylesine yıpranmamıştık.. Umarım bu yaşananlar bi son olur.. Allah daha kötüsünü göstermesin. 

4 yorum:

Havva dedi ki...

Ohh sefanız olsun...
Ben de ayakkabı istiyorum ya... onu mu alsam bunu alsam derken kalıyorum öyleee

drwilldone dedi ki...

keşke seçim yapmak zorunda kalmasak.hepsi bizim olsa değilmi :)

Havva dedi ki...

Evet ya çok güzel olur. ama ben kararsız kalınca veledusa alıp çıkıyom. o keyifleniyo ben yine boş çıkıyom :(((

Yüreğimin İklimi dedi ki...

l carnitin ile ilgili düşüncelerin neler?

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...